Rolety

Rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne są dosyć istotnym elementem funkcjonalności i wystroju naszego domu lub mieszkania. Dzięki roletom zewnętrznym możemy regulować dostęp światła do pomieszczenia, są świetnym termoizolatorem, to znaczy: chronią wnętrze budynku przed niekorzystnymi temperaturami panującymi na zewnątrz. W ciągu ostatnich lat mamy do czynienia z bardzo upalnym latem. W sytuacji gdy mamy zainstalowane rolety zewnętrzne, pierwsze nagrzewa nam się pancerz rolety, później szyba. Powoduje to znaczne obniżenie temperatury panującej w pomieszczeniu. Jedną z ważnych zalet osłon zewnętrznych jest to, że zapewniają 100% zaciemnienie pokoju, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach w których chcemy czuć się szczególnie komfortowo np. w sypialni, czy w łazience.

 

 

Rolety tekstylne to praktyczne i estetyczne osłony okien, montowane wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, zapewniające prywatność oraz podnoszące estetykę każdego wnętrza.

Niezwykle szeroka oferta tkanin do rolet tekstylnych, różne możliwości konstrukcyjne rolet, a także kilka wariantów ich zamontowania pozwala na idealne dopasowanie zarówno kolorów, jak i wzorów rolet do indywidualnego wnętrza.