Bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe DAKO łączą ze sobą nowoczesny styl oraz łatwość użytkowania. Brama segmentowa polecana jest nie tylko do budynków nowo powstających, jest ona także doskonała propozycją dla osób remontujących obiekty garażowe. W porównaniu z bramą uchylną lub rozwierną, brama segmentowa zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w każdym garażu.

Firma DAKO dokłada wszelkich starań, aby wszystkie elementy zostały wykonane precyzyjnie, czego efektem jest doskonała jakość wytwarzanych elementów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą segmentowych bram garażowych DAKO, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Gładki Panel DK-GP
Powierzchnia panelu jest całkowicie gładka. Brak przetłoczeń zapewnia bardzo efektowny i stylowy wygląd bramy, doskonale podkreślony paletą modnych kolorów.

 

 

Wysokoprzetłoczony Panel DK-WPP
Panel wysokoprzetłoczony DK-WPP to modny i nowoczesny panel z dyskretnym poziomym przetłoczeniem, który cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

 

panel_wysokoprzetloczony

 

Przetłoczony Panel DK-PP
Poziome przetłoczenia panelu DK-PP nadaje bramie i elewacji wyjątkowo lekki charakter. Nowoczesny i dynamiczny wygląd bramy podkreślają wyraźnie zaznaczone przetłoczenia.

 

panel_przetloczony

 

Drzwi garażowe boczne
Drzwi garażowe boczne DAKO są doskonałym uzupełnieniem oferty bram garażowych. Wypełnione panelami o takim samym wzorze lub kolorze jak brama garażowa, tworzą wraz z bramą idealnie pasującą do siebie, efektowną całość.

 

drzwi-boczne