Drzwi tarasowe

Wielu z nas marzy, aby mieszkanie było wypełnione światłem, przyjazne i nowoczesne. Przeszkolona elewacja z wyjściem na taras poszerzy Twoją przestrzeń mieszkalną i zapewni wspaniałe widoki. Dodatkowo dzięki takiemu systemowi Twoje mieszkanie stanie się bardziej atrakcyjne i tym samym zyska na wartości.

Drzwi przesuwne Dako to nowoczesne i niebywale komfortowe rozwiązanie, dające możliwość pełnego wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. Oprócz walorów funkcjonalnych i estetycznych drzwi przesuwne cechują się także wysokimi parametrami termoizolacyjnymi, przyczyniającymi się do oszczędności energii. Drzwi dostępne są we wszystkich systemach (PVC, drewno, aluminium) i różnych grubościach profilu.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST to nowa generacja drzwi łącząca naturalny i nowoczesny styl. System ten umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach, dlatego drzwi HST cieszą się coraz większym popytem na rynku budowlanym. System HST stosowany jest wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do przestronnego budownictwa, pozbawionego wszelkich barier. Duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła do wnętrza pomieszczenia, a ponadto szyba zdaje się łączyć bezpośrednio z podłogą, ponieważ próg pozostaje niemal niewidoczny.
 
Szczegółowe informację na temat profili znajdziecie Państwo tutaj.
 

 
Drzwi uchylno-przesuwne HKS bądź uchylno-odstawne PASS to rozwiązanie dla klientów, którzy chcą połączyć funkcję przesuwnego okna tarasowego z możliwością jego uchylania. Konstrukcyjnie różnią się one od drzwi podnoszono-przesuwnych, lecz ich atutem jest bardziej przystępna cena.